Радіостанція "Армія FM" працюватиме у ІзюміНацрада з телебачення і радіомовлення дозволила тимчасове мовлення “Армія FM” у кількох громадах Харківщини.

Про це повідомляє представниця Національної ради у Харківській області Ірина Панченко, інформує Ізюм Інформаційний.

За даними Панченко, 14 травня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила низку рішень щодо медіа Харківської області.

Зокрема, дозвіл на тимчасове мовлення отримала Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України “Армія FM”. Радіостанція працюватиме у селищі Великий Бурлук, містах Ізюм і Лозова, а також у Кегичівці Берестинського району.