Ціни на домашнє молоко, на ринках Харківської областіЗ самого начала війни у Харківській області відчувається дефіцит домашнього коров’ячого молока. Ціни, розповідає господиня з ринку, підіймалися вже декілька разів від початку повномасштабної війни і зараз молоко вже коштує 30-35 гривень за литр, а було в цьму році і по 25, 20 і навіть по 18 гривень за литр.

Домашня молочна продукція на ринках Ізюма зустрічається рідше, аніж інші харчові продукти, відчувається нестача молока, хоча і кількість бажаючих купити теж зменшилась.

Ціни на домашнє молоко, сир та сметану.

Продавці на ринку запевняють, що вся продукція – домашня та свіжа. Кажуть, що молочку везуть з усього Ізюмського района Харківської області.

Молоко можна купити за 30 гривень за літр та за 35 гривень за літр.

Ціни на сир, в середньому, – 90 гривень за кілограм. Однак продають й по 100-120.

Сметану на ринку можна придбати за 60-70 гривень, а сепараторну – за 100-120.

“Юлія вартість своїх продуктів, сьогодні, знизила. Кілограм нежирного сиру продає за дев’яносто гривень, літр сметани – сто, а молока – близько тридцяти гривень. Втім, такі ціни, зазначає продавчиня, триматимуться недовго, хочеться швидше розпродатися та поїхати вже додому, багато інших справ”.

Покупці на Залізничному ринку розповідають, купувати молочку на ринку для них стає задорого.

Висока жирність домашнього молока та сиру – це один із факторів, який приваблює покупців, адже жирніші продукти здаються смачнішими.