Работникам полиции удалось зафиксировать факт перевозки незаконной древесины4 березня 2020 року, слідчим суддею Ізюмського міськрайонного суду накладено арешт на лісоматеріали у вигляді стовбурів дерев породи «сосна», та на транспортний засіб, який здійснював їх перевезення.

Судом було встановлено, що 26 лютого 2020 року о 21 годині під час здійснення патрулювання міста, працівниками Ізюмського ВП було зупинено вантажний автомобіль, який перевозив деревину на вигляд породи «сосна».

Провівши огляд вантажного автомобіля з напівпричепом, інженером з охорони природних екосистем НВП “Святі гори”, було встановлено, що фактичний обсяг транспортувальної деревини не збігається з обсягом зазначеним у дозвільних документах, наданими перевізником та власником деревини, щонайменше на 8 м.куб, походження якої невідоме та правовстановлюючих документів на яку не надано.

Відомості про вказане кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення – частина 1 статті 246 Кримінального кодексу України, тобто незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу.

Джерело: прес-служба Ізюмського суду