Ловля щуки в ноябре: привычки, где ее искать и на что ловить в ноябреЯк відомо, щука не дуже любить теплу воду, у листопаді з похолоданням у неї активізується обмін речовин і її поведінка стає активнішою. Щука в холодній воді почувається чудово. Це найперспективніша листопадова рибалка.

Осінній лов щуки передбачає використання декількох різновидів снастей і підходів до риболовлі. Наприклад, можна користуватися спінінгом, а можна ловити щуку на живця.

Щука особливо агресивна восени. На поведінку хижака впливає і інший фактор – просвітлення води. У холодній воді менше мікроорганізмів, тому вона прозоріша. Щука, для якої зір – головний фактор у пошуку їжі, почуватиметься набагато впевненіше. Однак скорочення світлового дня все одно впливає на поведінку риб, час, протягом якого хижак активно харчується, буде меншим.

Додатково на показники клювання впливають погодні умови. Наприклад, відсутність вітру та прямих сонячних променів гарантує успіх. Дощ або сніг в осінній період є причиною зниження активності хижака.

При бажанні вибратися на рибалку в листопаді, настійно рекомендується завчасно приступити до дослідження даного водоймища. Основне завдання полягає у пошуку глибинних ям та вир. Представлені місця найперспективніші у разі лову щуки. Найперспективніша глибина для її лову — ділянки водойм глибші за три метри. Іноді вона виходить погріти боки на моль, але жує вона тепер на глибині. Якщо планується лов з берега – дуже важливо виконати прицільний кидок на далеку відстань.

Ловити щуку довгий період часу в одній і тій же частині водоймища. навряд чи вийде. Щоб риба звернула увагу на приготовлену приманку, слід постійно переміщатися з місця на місце.

Правильно підберіть снасті, використовуйте перераховані вище рекомендації, виберіть розмір і колір приманки, знайдіть відповідне місце – і улов не змусить себе довго чекати!