Житель Ізюмщини, який здавав окупантам українських правоохоронців, постане перед судом — ДБР.

Перед судом постане зрадник з Ізюму, який прислужував окупантам та здавав їм українських правоохоронців.

Уродженець Ізюма після окупації міста пішов домовлятися про співпрацю із загарбниками. Для того аби росіяни були до нього лояльними, він віддав їм власну табельну зброю. Його призначили на посаду старшого дільничного у так званій «народній міліції», – розповіли в ДБР.

Перед початком служби на окупантів йому доручили вчити російські закони, видали конституцію рф, кримінальний кодекс, федеральний закон рф про поліцію та інші російські нормативно-правові акти.

Особисто брав участь в облавах проти місцевого населення

На новій посаді чоловік відповідав за громадську безпеку, проводив «роз’яснювальну роботу» з місцевим населенням, аби те не чинило опору окупантам. Також доповідав своєму керівництву де можуть бути місцеві українські правоохоронці та їхня табельна зброя.

Він особисто брав участь в облавах проти місцевого населення. В одному з епізодів він разом із бойовиком з так званої лнр вдерся в будинок і вимагав від його власника видати місце зберігання трудових книжок та зброї місцевих правоохоронців, – повідомили слідчі.

Під час деокупації Ізюму фігурант не встиг втекти, переховувався, але був затриманий працівниками ДБР. Він продовжує перебувати під вартою.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного ув’язнення.