З 15 по 20 грудня через Ізюм не ходитимуть потяги
З 15 по 20 грудня низка поїздів, що прямують через Харківську область та місто Ізюм, будуть зміни у розкладі. Час відправлення та затримки в дорозі планується через ремонт станції Люботин.
АТ «Укрзалізниця» змінює розклад поїздів харківського напрямку на час проведення ремонтних робіт станцією Люботин у грудні. Про це повідомили на сайті компанії.
На період з 15 по 20 грудня 16 поїздів, що прямують через Харків, будуть зміни часу відправлення та затримок у дорозі до 30 хвилин. Це буде відображено у розкладах, системі продажу та безпосередньо в квитках вже з 24 листопада.
Крім того, для рейсів №142/141-114/113 Львів – Бахмут та №1/2 Івано-Франківськ – Костянтинівка в обох напрямках на зазначений період буде змінено маршрут в об’їзд Харкова. Таким чином, з 15 по 20 грудня з рейсу Львів-Бахмут-Львів будуть виключені зупинки на станціях Святогірськ, Ізюм, Балаклія, Харків, а додані зупинки на станціях Слов’янськ та Лозова. А з маршруту Івано-Франківськ — Костянтинівка — Івано-Франківськ буде виключено зупинки на станціях Святогірськ, Ізюм, Лиман, Слов’янський курорт, Харків, а додано зупинки на станціях Слов’янськ та Лозова.
В Укрзалізниці уточнили, що ці зміни стосуються виключно рейсів у період з 15 по 20 грудня, продажі на які були тимчасово обмежені на час доопрацювання графіка.
Leave a Reply