Духові шафи від Bosch – ідеальна вбудована техніка для кухніРізноманітність духовок дозволяє знайти ідеальне рішення для своєї кухні, особливо враховуючи зовнішнє оформлення та дизайн загалом. Пропозицій від Bosch чимало, до того ж, виробник враховує запити покупців і намагається пропонувати ідеальні рішення за доступними цінами. Однією з особливостей є наявність функції Multifunction 3D Plus, за допомогою якої можна активувати кілька режимів приготування.

Загалом пристрої відрізняються об’ємними камерами, системами безпеки та функцією самостійного очищення. Ознайомитись з пропозиціями найзручніше тут https://comfy.ua/ua/oven/brand__bosch/, де є поділ на категорії, детальні характеристики та фотографії кожного пристрою. Також на техніку надається гарантія від виробника, яка діє при врахуванні рекомендацій виробника.

Різновиди духових шаф

Компанія Bosch пропонує кілька варіантів такої техніки, враховуючи декілька параметрів класифікації. Залежно від джерела живлення є три варіанти шаф:

  1. Газові. Моделі прості у використанні, але вимагають наявності газової інфраструктури та поступово йдуть у минуле. Передбачена система газ-контролю;
  2. Електричні. Техніка працює без зайвого шуму, вважається безпечною та практичною у використанні. Забезпечують нагрівання до 300 градусів;
  3. Духові шафи з НВЧ. Доповнюються особливою функцією, що дозволить перетворити пристрій на мікрохвильову піч.

Залежні та незалежні духовки відрізняються тим, що перші розміщуються під варильною поверхнею, а другі можуть встановлюватися будь-де на кухні. Другий варіант практичний, тому що є можливість встановити духову шафу на рівні очей, що дозволить з комфортом її використовувати.

Рекомендації щодо вибору

Розміри підбираються за індивідуальними перевагами. Є як вузькі моделі до 45 см, так і середні до 60 см і великі професійні духові шафи понад 70 см. Устаткування доповнене функціоналом EcoClean для очищення, що дозволить перетворити жирові відкладення на наліт, що стирається, і спростити прибирання. У газових моделях при згасанні полум’я відбувається зупинка подачі газу.

Технологія SoftClose передбачає акуратне закриття дверцят. Панель керування знаходиться в заблокованому режимі захисту від дітей. Також є спеціальний вентилятор для зниження температури дверцят, щоб унеможливити появу опіків на руках. Конвекція дозволить розподіляти теплові потоки усередині, щоб рівномірно готувати страви.