У Ізюмі капітально відремонтували амбулаторію № 2 (медпункт)У Ізюмі, відкрили відремонтовану амбулаторію № 2 (медпункт).

23 квітня 2024 року, у місті Ізюм по вул. Залізнична 6 (р-н. Залізничного ринку) пройшло відкриття капітально відремонтованої амбулаторії № 2. Про це повідомили в Ізюмській міській ТГ, пише Ізюм Інформаційний.

Пацієнтів очікуватиме кабінети сімейних лікарів, денний стаціонар, оглядова, кабінет інфекційних захворювань. Також на часі стоїть організація ”Центру раннього втручання” для інклюзивних дітей з кваліфікованими лікарями, психологом та дефектологом.

Сьогодні, на відкритті зустрічі провела директор НКП ”Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм» Юлія Вродзинська.

”Від імені КНП «ЦПМСД м. Ізюм» хочу щиро подякувати перш за все Керівнику представництва міжнародної благодійної організації «Проджект Хоуп» Джорджіо Тромбаторе та його згуртованій команді, які у важкі для всієї нашої країни часи прийшли на допомогу нашому закладу. Допомогли відбудувати другий корпус нашої міської амбулаторії №2, забезпечили новими меблями, щоб населення нашої міської громади могло отримувати медичну допомогу у достойних умовах: зручних, доступних, комфортних. Я вдячна представництву «Проджект Хоуп» за всебічну підтримку, яку вони нам надають постійно з моменту звільнення нашого міста від російських загарбників,” – зазначила директор НКП ”Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Ізюм» Юлія Вродзинська.

Учасники заходу перерізали стрічку на церемонії відкриття та відвідали екскурсію амбулаторією, де були представлені фото закладу перед ремонтом.

У Ізюмі капітально відремонтували амбулаторію № 2 (медпункт)