The current deputy of the Izyum City Council is suspected of treasonЗавершено спецрозслідування щодо депутата від «ОПЗЖ», який впустив російських військових в Ізюм.

У Харківській обласній прокуратурі заявили, що саме депутат “ОПЗЖ” показав ворогові шлях в місто Ізюм, про який не знали російські військові, й допоміг росіянам обійти оборону української армії.

Досудовим розслідуванням встановлено, що депутат VIII скликання Ізюмської міської ради від забороненої політичної партії в Україні «Опозиційна платформа — За життя» перейшов на бік ворога, – повідомила пресслужба Харківської обласної прокуратури.

“Він показав окупантам шлях у м. Ізюм, про який не знали російські військові та який дав їм змогу обійти оборону української армії. Депутат-зрадник також зливав окупантам місцерозташування людей, які здійснювали волонтерську допомогу ЗСУ, осіб, які брали участь в проведенні АТО/ООС. Крім того, він доносив на представників правоохоронних органів, територіальної оборони Ізюма та членів їхніх сімей, – пояснили слідчі прокурори. Він також поширював серед ізюмчан дезінформацію про те, що державна і міська влада начебто здала Київ та Харків, та закликав співпрацювати з окупантами”.

Діючого депутата Ізюмської міськради підозрюють у державній зраді