Нагадаємо як було кілька років тому в м. Ізюмі.

Встреча нового года 2020 на центральной площади у главной ёлки - фотоВ Ізюмі вже стало доброю традицією зустрічатися разом у новорічну ніч на центральній площі біля головної ялинки, щоб відчути єдність, перейнятися святковим духом новорічної казки.

Святкування розпочалося о першій ночі і тривало трохи більше двох годин.

Для ізюмчан виступали артисти, які приїхали із Західної України, із міста Рівного. Це український співак САШКО НЕВЖЕ та група чарівних дівчат “ТОШОНАДО”. Під їхні запальні пісні мешканці та гості міста веселилися та танцювали.

Слід зазначити, цієї новорічної ночі зібралася найбільша кількість городян за останні роки. Феєрверки у центрі міста лунали до ранку. Не затрималося й маленьке диво – саме на початку святкового концерту пішов сніг, нехай на ранок він і розтанув, але подарував цієї ночі справді казкову атмосферу та надію на здійснення наших мрій та бажань.

Встреча нового года 2020 на центральной площади у главной ёлки - фото Встреча нового года 2020 на центральной площади у главной ёлки - фото Встреча нового года 2020 на центральной площади у главной ёлки - фото Встреча нового года 2020 на центральной площади у главной ёлки - фото Встреча нового года 2020 на центральной площади у главной ёлки - фото Встреча нового года 2020 на центральной площади у главной ёлки - фото

Джерело: Офіційний сайт міста Ізюма