Комунальники наводять лад у місті Ізюмі (фото)
Працівники КП «Благоустрій м. Ізюм» продовжують впорядковувати території Ізюма. Про це повідомляє Ізюм Інформаційний.
Цього тижня комунальники продовжують наводити лад у місті та готувати його до літнього сезону.
Що вже зробили?
Фахівці благоустрію провели перевірку та запустили у роботу фонтан, причепурили й помили інсталяцію «Я люблю Ізюм» та інші міські локації.
Прибрали сміття та суху траву в центральному парку. Також працівники КП вивозять тверді побутові відходи з місць накопичення.
На вулиці Пам’яті виконали ямковий ремонт дорожнього покриття, облаштували декоративні клумби та підготували квітники до висадки сезонних квітів.
“Попри всі виклики сьогодення, у місті мають бути порядок, охайність і краса”, – розповів Олександр Михайлович.





Leave a Reply