Монтуємо меблі будинку: яка фурнітура вам знадобиться

Меблева фурнітура представлена на полицях профільних магазинів у величезному різноманітті. Якщо ви купили нові предмети інтер’єру-варто розібратися з різновидами комплектуючих, які допоможуть швидко зібрати виріб, а після — зробити його використання більш комфортним.

Вибирайте перевірений магазин з великим асортиментом. Так, на сайті компанії “ВіЯр” https://kh.viyar.ua/catalog/napravlyayushchie/ ви знайдете безліч різновидів надійної меблевої фурнітури. На які товарні позиції варто звернути увагу — читайте в нашій статті.

Види меблевої фурнітури в залежності від призначення

Умовно її ділять на чотири великі групи. До першої відноситься все, що дозволяє з’єднати і зафіксувати окремі елементи. Шурупи, саморізи, стяжки, куточки — приклади пропозицій з цієї групи.

До другої групи належить фурнітура, що дозволяє рухати різні частини меблів, роблячи її максимально функціональною. Це, наприклад, меблеві напрямні, які можуть бути роликовими або телескопічними. Такі ж функції виконують ручки для дверей і ящиків.

Третя група-продукція, призначена для переміщення меблів без зміни її функціональності. Сюди віднесемо коліщатка і ролики, що дозволяють пересунути всю конструкцію відразу. Дуже умовно сюди входять і ніжки, на які спирається виріб.

Остання група з цієї класифікації-декоративні елементи. Це накладки на кути, торці або просто прикраси, у яких немає ніяких практичних завдань.Монтируем мебель дома: какая фурнитура вам понадобится

Вибір фурнітури для самостійного монтажу

Якщо ви збираєте меблі, вам знадобляться комплектуючі, які:

 • з’єднають елементи між собою;
 • забезпечать рухливість дверей, ящиків та інших складових;
 • стануть опорою конструкції (ніжки, ролики);
 • завершать дизайн.

Вироби з перших двох груп обов’язкові: напрямні для меблів не можна замінити чимось іншим. А ось ніжок, роликів або декоративних елементів на меблях може і не бути. Так, зібрати тумбочку можна без додаткових підставок.

Інші параметри вибору

При покупці фурнітури для меблів варто оцінити якість, виробника і марку виробу. Не варто думати, що товар китайського виробництва — це спочатку провальний вибір, єдиним плюсом якого є економія. Фабрична китайська продукція радує своїми характеристиками і відмінно показує себе в справі. Але якщо хочеться купити щось з більш дорогих категорій, то придивіться до таких перевіреним часом маркам як Hettich, Muller, Lumine, SISO. А красиві і незвичайні ручки для меблів преміальної якості шукайте серед товарів Ferro Fiori і Bosetti Marella. Їх вартість трохи вище, зате зовнішній вигляд повністю виправдовує витрачені гроші.

Де знайти хороший вибір фурнітури в Харкові

Монтируем мебель дома: какая фурнитура вам понадобится

Якщо ви шукаєте, де придбати якісні, надійні та функціональні комплектуючі, то в магазині «ВіЯр» знайдеться все необхідне для самостійного складання меблів. Компанія здійснює доставку по Харкову та Харківській області. Тут ви купите будь-які вироби за доступними цінами:

 • металовироби;
 • ручка;
 • висувні механізми;
 • амортизатор;
 • ролик;
 • петля;
 • тримачі полиць;
 • підйомники та багато іншого.

В асортименті є кілька видів професійного клею – для вирішення будь-якого завдання. Скористайтеся каталогом, і ви зможете зібрати корпусні меблі самостійно.