Настрої українців після 2-х років повномасштабної війни з РосієюБільшість українців впевнені — ми переможимо Росію, дамо опір російській агресії. Два роки повномасштабної війни. Багато горя та смертей, але ми зазишаємося незламними.

Впевненість у перемозі України над РФ.

85% українців впевнені, що наша держава здатна відбити напад Росії. Такими є результати опитування, яке у лютому провела соціологічна група “Рейтинг”. Важливою умовою для нашої перемоги 79% опитаних називають міжнародну підтримку і лише 19% вважають, що перемога можлива і без іноземної допомоги.

31% певні, що для перемоги над Росією Україні знадобиться півроку чи менше. 39% переконані, що потрібно більше року. Що молодші респонденти, то довшим, на їхню думку, є шлях до перемоги. Захоплення Росією нових територій 64% респондентів вважають малоймовірним.

З 1 грудня 2023 року по 29 лютого 2024 року 74 мирні жителі Харківської області загинули внаслідок бойових дій. 340 людей зазнали поранень. Найбільше загиблих та поранених з Куп’янського, Ізюмського та Чугуївського районів області та міста Харкова.

Загалом більшість українців вважає малоймовірним захоплення росією нових територій (64%).