Деньги на ремонт жилья в Харьковской области по 56 тысяч: регистрацияЖителі Харківської області можуть отримати по 56 тисяч гривень на ремонт від Естонської ради у справах біженців. При схваленні заявки гроші виплатять двома траншами на особисту карту. Пише SQ.

Що робити, щоб отримати допомогу:

Зареєструватися на онлайн-платформі за посиланням.

У формі необхідно вказати дані постраждалих від війни громадян, а також прикріпити фото руйнувань (вибиті чи розбиті вікна, двері тощо). Після заповнення та відправлення анкети технічні фахівці Естонського ради у справах біженців проаналізують збитки та ухвалять рішення про надання коштів.

Гроші нараховуються на банківську картку громадянина (за наданим IBAN) двома траншами:

  • перший транш – сума у розмірі 18 750 грн. Після отримання грошей протягом одного-двох тижнів необхідно надати чеки, квитанції або акт виконаних робіт, що підтверджує використання коштів на придбання будівельних матеріалів або залучення спеціалістів-ремонтників. Необхідно витратити всі перераховані гроші (можна трохи більше, але не менше виділеної суми);
  • після отримання та верифікації чеків (або інших документів) виділяється другий транш – сума у розмірі 37 500 грн (умови використання такі ж, як із першим траншем).
  • Ви повинні мати можливість використовувати ці гроші протягом найближчих двох-трьох тижнів з моменту надходження фінансової допомоги: потрібен доступ до магазинів з будівельними матеріалами, а також до будівельників та ремонтників.

Після завершення ремонтних робіт ви повинні впустити представників Естонської ради у справах біженців у ваше житло, щоб перевірити, що отримані гроші використано саме на відновлювальні роботи.