Чемпіонат з міні – футболу: Ізюмські діти здобувають перемоги8 жовтня 2023 року на КЗ «Спортивного  клубу «Чемпіон» с. П’ятигорське проводився відкритий чемпіонат Донецької селищної ради з міні – футболу.

Команда Ізюмської ДЮСШ імені В.В. Ткаченка брала участь трьома віковими групами. Розповіли в міськраді, пише Ізюм Інформаційний.

А саме:

  • наймолодші юнаки 2014 року,
  • середні за віком 2012 року,
  • найстарші 2009 року.

Першими зустрічалися команди Авангард (селища Андріївка) – Ізюм (2014 року).

Гучна перемога Ізюмської ДЮСШ з рахунком 10:0.

Друга гра: Валькірії (селище Андріївка) – Ізюм (2009 року). Поразка старшої вікової групи з рахунком 9:6. До останніх хвилин матчу гра була рівна, тому свідчив рахунок на табло 6:6. Але наприкінці матчу команда Валькірії все ж таки змогла отримати перемогу.

Третіми грали середні за віком команди  Ізюм (2012 року) – Промінь (селище П’ятигоірське). Перемога команди Промінь з рахунком 8:6.

Чемпіонат з міні – футболу: Ізюмські діти здобувають перемогиУ другому турі наймолодші вихованці Ізюмської ДЮСШ у важкій боротьбі в свій актив записують одне очко, граючи в нічию з рахунком 3:3, де супротивником була команда Скорпіон (селища Андріївка).

П’ята гра Ізюмської ДЮСШ (2009 року) з  Авангардом (селища Андріївка), рахунок 3:6 на користь Авангарду.

В заключній грі на майданчику зустрілися середні за віком юнаки 2012 року. Матч Авангард (селища Андріївка) – Ізюм закінчився гучною перемогою Ізюмчан, рахунок матчу 2:15.

Всі юнаки з нетерпінням чекають наступного 3 туру, кожен матч та кожна гра має великий вклад в досвід молодих спортсменів.