Изюмский городской суд.Водій має заплатити 17 тисяч гривень.

Ізюмський міськрайонний суд Харківської області визнав водія, який перевозив пасажирів без масок за маршрутом Слов’янськ — Харків, винним у порушенні карантину. Відповідну ухвалу суд виніс 23 листопада. Документ опублікований в Єдиному реєстрі судових рішень, пише KharkivToday.

“16 жовтня близько 11:30 водій, керуючи автобусом Mercedes-Benz сполученням Слов’янськ — Харків на автодорозі Київ — Харків — Должанський 629 км, перевозив пасажирів без засобів індивідуального захисту, а саме захисної маски, що закриває ніс та рот. Факт правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, відеофіксацію, зафіксовану на нагрудну боді-камеру, довідку Автоматизованого робочого місця оперативного працівника”, — йдеться в постанові.

У документі йдеться, що у судовому засіданні водій свою провину визнав і щиро покаявся. Це вважають обставиною, що пом’якшує відповідальність правопорушника.

Суд визнав чоловіка винним за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення карантину). На правопорушника наклали штраф – 17 тисяч гривень, також він має сплатити 454 гривні судового збору.

Судову ухвалу можна оскаржити протягом десяти днів з дня винесення.