Приват-банка,За прострочені терміни повернення кредиту на суму 500 грн жителю міста Ізюму доведеться виплатити банку майже 100 тис. грн боргу. Про це повідомляє прес-служба Ізюмського міськрайонного суду, пише SQ.

28 серпня 2020 року акціонерне товариство комерційний банк “ПриватБанк” звернулося до суду з позовом до 25-річного жителя міста Ізюм про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 100207,14 гривень, посилаючись на те, що в 2013 році між АТ КБ “ПриватБанк” і відповідачем був укладений кредитний договір, згідно з яким відповідачу був наданий кредит в розмірі 500 гривень.

Своєчасно борг за кредитом і відсотками позичальник не погасив, порушивши умови договору. Заборгованість складається з заборгованості по кредиту, відсоткам за користування кредитом та пені за несвоєчасність виконання зобов’язань за договором.

Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню. Відповідно до статті 2 Закону України “Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції” на час проведення антитерористичної операції забороняється нарахування пені та / або штрафів на основну суму заборгованості за зобов’язаннями за кредитними договорами та договорами позики з 14 квітня 2014 року громадянам України, які зареєстровані і постійно проживають або переселилися в населені пункти, визначені як ті, де проводилася антитерористична операція.

Місто Ізюм входить до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція. З огляду на це, Ізюмський міськрайонний суд Харківської області позовні вимоги акціонерного товариства комерційний банк “ПриватБанк” задовольнив частково, стягнувши з відповідача заборгованість за кредитним договором та заборгованість по відсоткам за користування кредитом.