На период карантина цена на газ будет 6,99 грн за кубометр для всех бытовых потребителейПісля відкриття ринку газу сотні тисяч українців змінили постачальників блакитного палива, вибравши найбільш вигідну пропозицію.

На Харківщині понад 10 000 домогосподарств перейшли до газопостачальної компанії «Нафтогаз України», – повідомили в прес-службі компанії.

За інформацією менеджера зі зв’язків з громадськістю «Нафтогазу» Тетяни Шаправський, найбільш активно змінювали постачальника газу в Харківському, Ізюмському, Куп’янському районах області, а також в Дергачівської і Балаклійської громадах, повідомили в «Город Х».

Основною мотивацією для зміни постачальника газу, природно, є зменшення тарифу.

Нагадаємо, що в грудні 2020 року один кубометр газу в АТ «Харьковгазсбит» коштував для населення 8,84 грн., а в ГК «Нафтогаз України» – 6,33 грн. В кінці минулого року харківський постачальник газу спочатку виставив ціну на січень – 9,91 грн. за куб блакитного палива, а «Нафтогаз» – 7,22 грн., нижче більш ніж на на 2,5 грн.

Однак після того, як уряд встановив граничні ціни на газ для всіх компаній на рівні 6,99 грн., кількість заявок в ГК «Нафтогаз України» скоротилося в рази.

«Зараз загальна кількість щоденних заявок зменшилася приблизно в три рази в зв’язку з встановленої урядом граничною ціною на газ до кінця березня. Адже цінова різниця, яка була основною мотивацією для зміни постачальника газу, зменшилася з більш ніж 40% до 3% », – повідомили в прес-службі.

Читайте також: Як ізюмчанам можна купувати газ на 2 гривні за куб. м. дешевше

У компанії також нагадали, що цінове регулювання урядом – тимчасове, і з квітня вартість газу знову буде диктувати ринок. Тому пропонують скористуватися правом вибору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.