Жителя Изюма посадят в тюрьму за издевательство над матерьюІзюмський міський суд виніс вирок раніше судимому 39-річному чоловікові, який звинувачувався в домашньому насильстві. Про це повідомили в місцевому суді.

Жителя Ізюма кілька разів притягували до адміністративної відповідальності за домашнє насильство, проте це не вплинуло на його поведінку. Діючи систематично, навмисне і цілеспрямовано, чоловік раз по раз здійснював психологічне насильство щодо своєї матері.

В судовому засіданні потерпіла повідомила суду, що її син постійно з нею свариться, поводиться неадекватно, постійно знаходиться в стані алкогольного сп’яніння, погрожує фізичною розправою, виражається в її адресу нецензурною лайкою, забирає у неї гроші, закриває її в будинку, щоб вона не могла сходити за допомогою, відбирає мобільний телефон. Після сварок вона перебувала деякий час в лікарні. Потерпіла просила суд призначити обвинуваченому покарання у вигляді позбавлення волі.

Обвинувачений визнав свою провину, однак заявив, що не знав про кримінальну відповідальність за такі дії і просив призначити йому покарання у вигляді громадських робіт.

Проте, проаналізувавши зібрані у справі докази, суд призначив чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 1 рік. Крім того, так як чоловік був на випробувальному терміні, йому призначили нездійснене покарання – 1,5 року. Таким чином чоловік проведе за ґратами 2,5 роки.