Изюмский водоканал разыскивает воров чугунных люковПредседатели квартальных комитетов в письме обратились к правоохранительным органам и местной власти, с тем, что местная полиция г. Изюм  не умеет работать именно на предотвращения будущих преступлений в конкретных случаях.

Это приводит к прямой угрозе жизни и здоровью жителей города.

Текст письма:

Шановні правоохоронці ! Шановна місцева влада!

Практично кожного дня жителям та гостям міста Ізюм доводиться проходити поряд з відкритими колодязями комунальних мереж, що спричиняє значну небезпеку для життя та здоров’я людей, а в першу чергу для дітей та людей похилого віку. Комунальні підприємства досить оперативно усувають небезпеку, проте в будь-якому випадку, деякий час колодязі перебувають відкритими, до того ж відновлення викрадених люків потребує коштів, тобто в підсумку за викрадене платять споживачі послуг.     

В зв’язку з цим голови квартальних комітетів звертаються до Вас з проханням припинити бездіяльність та вжити заходів щодо попередження викрадення  люків.

Встановити новий люк, знайти та притягнути до відповідальності осіб винних у розкраданнях це досить важливо, проте не менш важливим вважаємо запобігати злочинам, а не боротись з їх наслідками. Шановні правоохоронці! Належна своєчасна робота щодо недопущення скуповування краденого, патрулювання районів міст, можуть забезпечити безпеку мешканцям та гостям міста.

Проблема буде існувати, доки буде можливість здати викрадений люк на металобрухт. Скуповування краденого, створення загроз життю і здоров’ю мешканцям та гостям міста, через чиєсь бажання заробити кілька гривень на краденому є неприпустимим. 

Шановні правоохоронці та місцева влада! Якщо запобігти злочинам Ви не можете, просимо біля кожного комунального колодязя розмістити (на табличках з неметалевих матеріалів) оголошення  наступного змісту: “Обережно цей люк може бути відкритим через бездіяльність правоохоронців та місцевої влади”, таким чином пішоходи будуть поінформовані про небезпеку та будуть більш уважними, що значно зменшить вірогідність нещасних випадків.       

Просимо Вас вжити дієвих заходів щодо попередження розкрадання комунального майна та не залишатись осторонь проблеми, яка стосується кожного!

Данное письмо было опубликовано в местной газете  “Обрии Изюмщины” №16 за 18 апреля 2019 года, сообщают в ИКВ ВКП.

Изюмский водоканал полностью разделяет озабоченность и беспокойство председателей квартальных комитетов, относительно ситуации которая сложилась с хищениями канализационных люков на сетях водоснабжения и водоотведения.

Читайте также: Изюмский водоканал разыскивает воров чугунных люков (видео)

Только за 4 месяца 2019 года из сетей водоснабжения и водоотведения ИКВ ВКП было похищено 7 крышек люков, за 2018 год — 18.

Указанная проблема будет существовать, пока будет возможность сдать похищенную крышку люка на металлолом. 

Как правильно указано в открытом письме глав квартальных комитетов чрезвычайно важным является именно предупреждение преступлений.

ИКВ ВКП присоединяется к письму председателей квартальных комитетов и просит правоохранительные органы принять действенные меры по предупреждению похищений коммунального имущества рассказал — директор Зубко М. А.