Швидко відновити зруйновані котельні в Ізюмі та Куп'янську - неможливоСтаном на 12 грудня в області запустили всі котельні, які планували — 518.

Про це в ефірі телемарафону повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

За його словами, це не означає, що тепло є у всіх жителів області, бо в деяких деокупованих містах теплопункти та мережі були дуже зруйновані, і комунальники зможуть їх відновити лише наступного року.

«Готуючись до опалювального сезону, ми запустили всі 518 котелень, які були в планах. Однак це не означає, що ми маємо тепло у всіх домогосподарствах. Адже у нас є такі міста як Куп’янськ та Ізюм, де багато руйнувань і нині швидко їх відновити неможливо», – сказав очільник області.

Він додав, що наразі ті приватні будинки, які вщент зруйновано, не зможуть відновлювати. Під час воєнного стану допомога надаватиметься тим домогосподарствам, які мають невеликі пошкодження.