Здійснював видачу "перепусток" рашистам в ІзюміДосудовим розслідуванням встановлено, що депутат Оскільської сільської ради Ізюмського району Харківської області VIII скликання став на шлях вчинення злочину проти основ національної безпеки України.

Чоловік перебував у місті Ізюм, коли воно було захоплено російськими загарбниками. Він добровільно обійняв посаду “заступника голови Тимчасової адміністрації м. Ізюм та Ізюмського району”. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

“Посадовець”особисто здійснював видачу “перепусток” для безперешкодного проходження блокпостів зс рф на території Ізюмського району. 

Також він проводив “поучительные беседы” з працівниками поліції з метою схилення їх до роботи на окупаційну владу.

Колаборант переховується від українського правосуддя на території рф. Обвинувальний акт щодо нього розглядатимуть у Дзержинському районному суді міста Харкова. 

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Досудове розслідування проводить Управління СБУ в Харківській області.