Цікаве та незвичайне оздоблення фаршированих яєць до святФаршировані яйця – універсальна ідея для закусок. Ними можна смакувати як перед основними стравами, так і у вигляді самостійного перекусу.

Святкове оздоблення фаршированих яєць.

Оздоблення фаршированих яєць — справа тонка. Завдяки креативному підходу Ви можете зробити так, щоб стравою насолоджувалися не лише дорослі, а й малеча. Ділимося з вами декількома ідеями, які гарантовано спрацюють на радість усім.

  1. Новорічні курчата. Зробіть із червоного перцю великі та маленькі трикутники. Перші будуть шапочками, а другі — носиками. Для очей можна використати оливки. Для оздоблення шапочки та створення бороди Санти скористуйтеся майонезом. Тільки подбайте попередньо, щоб кількість жовтка в начинці не перебільшувала. Як варіант, можна додати до нього сиру. Це важливо для створення образу курчат.
  2. Мишенята. Щоб зробити вушка, наріжте огірки на дрібні кружальця. Вставте їх у попередньо зроблені по два надрізи в яйцях. Очима можуть стати горішки, вусами — маленькі гілочки петрушки або кропу, родзинка може стати носом, а хвостик редису може стати хвостом для миші.
  3. Грибочки. Очистіть від м’якоті половинки помідорів. Одягніть їх, як капелюшки, на фаршировані яйця. Додайте зверху майонезом білі цятки. Якщо мухоморна прикраса Вам не до душі, можете оформити страву у вигляді білого грибочка. Для цього потрібно зрізати верхню частину білка та проварити її в міцному відварі чайної заварки задля забарвлення в коричневий колір. Одягніть їх, як капелюшки, на фаршировані яйця.

Цікаве та незвичайне оздоблення фаршированих яєць до свят