У Харківській області готуються до зими та закуповуються дровами: ціниЖителі Харківської області вже готуються до зими та закуповуються дровами. Через великий попит ціна на дрова зросла та  побила усі рекорди,

Вантажівка дров минулі роки за звичай обходилася від 5 до 8 тисяч гривень, залежно від породи, місця доставки. А цієї осені уже доводилось платити близько 8-10 тисяч гривень і ціна лише зростає.

Наразі вартість машини дров породи “сосна” у Харківській області складає від 8 до 12 тисяч гривень, проте й купити їх не так просто.

В середньому лісгоспи на Ізюмщині продають дрова по 850 гривень за 1 куб. м. Одна машина може привезти від 6 до до 12 скл. м. тобто це 5 100 – 10 200 гривень плюс вартість доставки від 1000 до 3000 гривень. Однак є кілька важливих нюансів.

У Харківській області готуються до зими та закуповуються дровами: ціниПо-перше, за такою ціною продадуть колоди, які Вам доведеться різати та поколоти самим.

По-друге, щоб забрати дрова, Вам доведеться самому подбати про вантажівку і оплату перевезення.

По-третє, щоб офіційно придбати дрова у лісгоспі, потрібен буде паспорт, ідентифікаційний код та довідка, що у Вас вдома справді стоїть твердопаливний котел або груба.

По-четверте, після подачі заяви у лісгосп на купівлю дров Вас поставлять у «живу чергу». Чекати доведеться мінімум місяць.

Більш легкий шлях замовити дрова — звернутися до приватних продавців дров. Із настанням осені повідомленнями про такі послуги завалені усі сайти з оголошень. Причому дрова пропонують уже як порубані так і чурками.

Вантажівка дров у приватників коштуватиме від 12 до 15 тисяч гривень. Ціна лише може відрізнятися із-за породи деревени та кількості яка Вам потрібна.

Оплату за дрова потрібно робити лише по факту їх привезення, щоб не натрапити на шахраїв.