В Харківській області продовжують відновлювати мережу електропостачання та газопроводів14 грудня, у кількох деокупованих населених пунктах Ізюмського, Чугуївського та Харківського районів відновили газо- та електропостачання, розповів заступник начальника Харківської ОВА Михайло Харнам.

Фахівці “Харківобленерго” повністю відновили електропостачання в селі Іванівка, яке розташоване поряд з містом Ізюм. Наразі в Іванівці живе близько 100 людей – це половина від довоєнного часу. Без електрики вони були з початку війни.

Також світло відновили для майже 200 абонентів у селах Чепіль, Піски Радьківські, Капитолівка – Ізюмського району. 

“Ремонтні бригади продовжують працювати на відновленням електромережі й у частині міста Ізюм. Цього тижня там було заживлено ще дві вулиці. Наразі енергетики чекають дозволу саперів, аби розпочати відновлення електропостачання у селах Глинське та Забавне”, – розповів Харнам.  

Частково відновлено газопостачання для більш ніж 400 сімей, що проживають у Харківському та Ізюмського районах. Наразі повністю відновлено мережу у селах Бригадирівка та Федорівка – Ізюмського району.В Харківській області продовжують відновлювати мережу електропостачання та газопроводів