На Ізюмщині викрили чоловіка на незаконному вилові риби на р. Оскіл
Правоохоронці зафіксували незаконний вилов риби на річці Оскіл поблизу села Комарівка, повідомили в ГУ Нацполіції в Харківській області, пише Ізюм Інформаційний.
За даними правоохоронців, незаконно рибалили 56-річний мешканець Ізюмського району спільно з іншим чоловіком. Порушення зафіксували під час нерестового періоду.
Браконьєри використовували заборонені знаряддя лову – рибальські сітки, які встановлювали у заздалегідь підготовлені лунки.
У результаті вони незаконно виловили щуку, коропа, карася, ляща та окуня.
Правоохоронці встановили, що вилов здійснювався у період нересту та з грубим порушенням природоохоронного законодавства.
Згідно з висновком експертизи, державі завдано збитків на суму понад 252 тисячі гривень.
За цим фактом чоловіку повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 249 КК України.
Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі.

Leave a Reply