У с. Яковенкове, Ізюмського району, наприкінці липня підозрювана стала «директоркою» школи.У с. Яковенкове, Ізюмського району, наприкінці липня підозрювана стала «директоркою» школи.

Пропозицію обійняти дану посаду жінка отримала від представників окупаційної влади. 1 серпня так звана “директорка” навіть уклала трудовий договір з “керівником відділу освіти Балаклійського територіального управління Ізюмського району”, повідомляють в Харківській обласній прокуратурі.

З першого дня своїх обов‘язків жінка повідомила вчителям, батькам та учням про впровадження у навчальному закладі стандартів освіти рф. 

Підозрювана у день свого призначення на посаду навіть встигла видати накази про прийняття на роботу завідуючого господарством та технічного персоналу. 

18 червня колаборантка з іншими працівниками школи вилучила підручники з української мови та літератури, українську символіку, шкільну документацію, художню літературу з учбового процесу, про що склала відповідний акт і підписала його. 

Правоохоронці викрили “освітянку”. Наразі вирішується питання про обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.