В центре Изюма вандалы поиздевались над скамьей для влюбленныхУ центральному міському парку невідомі вандали зіпсували щойно встановлену лавочку для закоханих. Про це в Facebook повідомив КП «Благоустрій міста Ізюма».

У місті Ізюмі продовжують реконструкцію центрального міського парку, 24 серпня, відбулося офіційне відкриття фонтану на центральній алеї парку, біля нього і розташована лава для закоханих.

В результаті вандалізму відламано і погнута частина лави “відірване коване серце”.

Думав, як написати про це. І ви знаєте, мені не вистачило ні запасу відповідних слів, ні запасу терпіння. Це … бидло. Воно серед нас. Можливо хтось був свідком цього вандалізму, пишіть в личку. Покараємо тих, хто посмів зазіхнути на таку довгоочікувану красу, відому уже на всю нашу громаду. Що можу сказати. Розчарування. Злість. Хочеться запитати у тих, хто це зробив – де ваша людяність, де любов, де вихованість? Хто вас виховував? Який ви приклад надаєте іншим ?? – пише Олександр Михайлович.

В центре Изюма вандалы поиздевались над скамьей для влюбленных В центре Изюма вандалы поиздевались над скамьей для влюбленных