РФ обстріляла село у Ізюмському районіЗ 22 червня 2023 року на території Оскільської сільської ТГ працює Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Про це повідомили в сільській раді, пише Ізюм Інформаційний.

Станом на 28 серпня 2023 року Комісією розглянуто 124 заяви мешканців громади про надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна, з яких:

  • за 52 заявами прийняті рішення про надання компенсації власникам пошкоджених об’єктів нерухомого майна (у розмірі, що не є більшим, ніж 200 тис. грн.) на суму 5 775 751,41 грн.;
  • за 36 заявами прийняті рішення про відмову в наданні компенсації власникам пошкоджених об’єктів нерухомого майна у зв’язку з тим, що розмір нарахованої компенсації перевищує 200 тис. грн.;
  • за 30 заявами прийняті рішення про призупинення їх розгляду у зв’язку з тим, що заявниками не додані до заяви необхідні документи та власниками не надано доступу до пошкоджених об’єктів нерухомого майна, шляхом їх особистої присутності, або уповноважених ними осіб.

Подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене майно відбувається через Центр надання адміністративних послуг.

З 15 вересня 2023 року прогнозується збільшення на законодавчому рівні розміру компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна до 350 тис. грн., що дозволить власникам пошкоджених об’єктів нерухомого майна подати повторно заяву через застосунок «Дія» на отримання компенсації в тому випадку, якщо розмір нарахованої компенсації буде меншим ніж, розмір компенсації встановлений Законом.

Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна працює в будівлі Оскільського дитячого садочку за адресою: вул. Слобідська, 79а, с. Оскіл, Ізюмський район, Харківська область.

Режим роботи:

  • з 8-00 до 17-00 год. з понеділка по четверг
  • з 8-00 до 16-00 години у п’ятницю