Благодійний фонд Максима Кріппи MK Foundation за жовтень передав ЗСУ 128 автомобілівПро це йдеться у звіті фонду MK Foundation про свою роботу, передає Цензор.НЕТ з посиланням на першоджерела.

“Жовтень для благодійного фонду MK Foundation був по-справжньому насиченим. Ще 128 автівок поповнили автопарки різних підрозділів української армії. Протягом місяця благодійники провели кілька масштабних передач, наприклад в один день одразу 80 бусів стали на захист країни. З них 50 “течиків” відправились у різні підрозділи 3-ї окремої штурмової бригади, а ще 30 — до 3-го прикордонного загіну імені Героя України полковника Євгенія Пікуса”, – прозвітували у MK Foundation.

Окрім цього фонд передав автівки також воїнам:

 • Першої Президентської бригади “Буревій”;
 • 125-ї окремої бригади тероборони ЗСУ;
 • 32-ї окремої механізованої бригади;
 • Військової частини А2250, яка входить до складу Національного університету оборони України;
 • 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого;
 • 5-ї окремої штурмової бригади;
 • 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха;
 • Бригади швидкого реагування Національної гвардії України “Рубіж”;
 • 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

Разом з тим, у фонді дали пояснення, чому на стоянці є автомобілі, які заїхали ще влітку: “Перше, якщо автівка закріплена за військовою частиною (вже є запит), то вона чекатиме. Адже вже пройшли перші документи, де вказано її vin. А військові не завжди оперативно можуть надати папери: адже вони воюють і то першочергове. По-друге, з наявних автівок відбирають завжди ті, які в кращому стані. А це може виявитися так, що буде та, яка прийшла пізніше”.

Благодійний фонд Максима Кріппи MK Foundation за жовтень передав ЗСУ 128 автомобілів“Станом на 10 листопада за участі нашого Фонду було придбано 970 автівок, 30 автомобілів медичного призначення, 5 пожарних машин і 5 одиниць спецтехніки, 11 човнів та двигунів для них, 70 безпілотних комплексів, 215 генераторів та багато іншого згідно запитів військовослужбовців та військових адміністрацій.

З моменту заснування Фонду за 2022 рік нами разом із партнерами було передано 313 автівок, 10 карет швидкої допомоги і одну пожежну машину.

За 2023 рік станом на сьогодні передано 516 одиниць техніки, не враховуючи пожежні і медичні машини, а також спецтехніку.

Вже 98 військових частин і підрозділів отримали допомогу фонду, серед яких бригада “Гвардії наступу” “Буревій”, славетні “Вовки да Вінчі”, 3 окрема штурмова бригада “Азов” тощо.

Ми співпрацювали із такими патріотами України як Сергій Стаховський, Жан Беленюк, Коля Сєрга та Олександр Ярмак.

Наразі в роботі Фонду 251 звернення, 42 автівки вже готуються до передачі”, – повідомили у MK Foundation.

ДЛЯ ДОВІДКИ ПРО MK Foundation:

MK Foundation фонд компетентної цільової допомоги у сфері матеріально-технічного забезпечення та гуманітарного розмінування. Ми прагнемо вберегти якомога більше життів в Україні. Як цивільного населення, так і професіоналів — медиків, рятувальників, експертів розмінування.

Наша мета — збереження якомога більше життів. Для цього ми:

 • збільшуємо мобільність підрозділів Збройних сил, силових структур, медичних та рятувальних служб;
 • автоматизуємо процеси, впроваджуючи новітні технології;
 • реалізуємо найкращі міжнародні практики.

Засновник – Максим Кріппа.

Благодійний фонд Максима Кріппи MK Foundation за жовтень передав ЗСУ 128 автомобілів