Відкрився тимчасовий міст для автомобільного сполученняНа сьогоднішній день по області відновлено близько 80% електропостачання, та близько близько 75% – газопостачання.

Як повідомив під час прес-конференції голова ХОВА Олег Синєгубов, також продовжується відновлення критичної інфраструктури:

“Критична інфраструктура, яку ми могли відновити, вона працює. Запустили всі 100% котелень, які планували, – їх більше 500. Однак у місті Ізюм із 23 котелень запущено лише 6, тому що інші просто зруйновані вщент. По Куп’янську ситуація краща. По Вовчанську газопостачання припинено і запущена одна котельня на альтернативному паливі, яка опалює місцеву лікарню”.

Близько 950 млн гривень було виділено на відновлення пошкодженої критичної та житлової інфраструктури. Пріоритетами є школи, заклади вищої освіти, об’єкти життєзабезпечення, дитсадки, багатоквартирний житловий фонд, адміністративні будівлі, медичні заклади. Здебільшого проводяться роботи по заміні вікон, дверей, ремонтують покрівлю, фасади та інженерні комунікації.

Також голова ХОВА розповів, що внаслідок бойових дій в області було зруйновано понад 50 мостів державного і місцевого значення. Наразі організовано 26 тимчасових переправ, роботи тривають. Також пошкоджено понад 1000 км доріг державного значення, на сьогодні розчищено близько 600 км.