Хто може і не може отримати гроші на відновлення житла - єВідновленняВ Ізюмській ТГ почнуть виплачувати кошти у межах програми “єВідновлення” за пошкоджене та зруйноване житло.

Старт виплат можливий лише після створення комісії, що вже відбулося, вона буде займатися верифікацією пошкоджень. Саме вона розглядатиме заяви громадян.

“У понеділок, 26 червня, в приміщенні Ізюмської міської військової адміністрації відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України”, – повідомили в міській раді.

Люди зможуть витратити отримані гроші на дрібний ремонт власного житла, пошкодженого під час війни.

Представники комісії прийматимуть рішення щодо надання власникам пошкодженого майна (придатного для поживання) компенсації на суму до 200 тис. грн. для проведення поточного ремонту свого житла, а саме:

  • одноквартирні будинки,
  • відокремлені житлові будинки садибного типу,
  • зблоковані будинки з окремими квартирами, що мають свій власний вхід з вулиці,
  • будинки садибного типу,
  • дачні та садові,
  • квартири (житлові приміщення) у багатоквартирному будинку (у разі, коли  не пошкоджені місця загального користування – дах, під’їзд тощо).

Якщо пошкоджено квартиру у багатоквартирному будинку, а також в цьому будинку зруйновано під’їзд або дах тощо, то власник пошкодженої квартири не можете отримати кошти на ремонт своєї квартири у такому будинку.

В цьому разі, необхідно дочекатися ремонту місць загального користування в будинку (дах, під’їзд тощо), а потім власник зруйнованої квартири може претендувати на компенсацію в рамках програми “єВідновлення”.