У Ізюмі окупанти запитали до смерті активістаСкаутська організація “Пласт” повідомила про загибель свого активіста в місті Ізюмі Олега Єфименка.

Пластун Олег Єфименко переїхав до Ізюма з Луганської області після початку війни у ​​2014 році. Був добровольцем тероборони, а з 2019 року склав пластову присягу.

“У 2019 Олег склав пластову присягу. Він був одним із тих, хто відновив пластову станицю Ізюм що в Харківській області. Очолював Пластовий молодіжний центр Ізюмської ОТГ. Виховував юнацький гурток.”, – повідомили колеги загиблого.

Після початку повномасштабного вторгнення Єфименко залишився в Ізюмі, щоб брати участь в обороні міста.

“Доброволець територіальної оборони. Залишився в м. Ізюм, щоб брати участь в обороні міста. Під час ворожого наступу на Харківську область опинився в окупації в м. Ізюм, де продовжував підпільно діяти на підтримку ЗСУ та місцевого населення.”, – описали події на сторінці “Пласту” у Фейсбуці.

Як виявилось, Олега Єфименка окупанти запитали до смерті. Його тіло виявили у місці масового поховання в ізюмському лісі.

“28 грудня дружині Тетяні повідомили, що чоловік закатований на смерть. Тіло знайдене в місці масового поховання поблизу м. Ізюма. Опізнано за результатами аналізу ДНК”, – зазначили в “Пласті”.

У вбитого окупантами пластуна залишилися дружина Тетяна та дочка Настя.