У Ізюмі відновлюють міськраду, за 136 млн. грн: фотоУ місті Ізюмі розпочали відновлювати адмінбудівлю, яку окупанти підпалили під час відступу у вересні 2022 року.

Загальна кошторисна вартість адмінбудівлі становить 136 мільйонів гривень. Про це повідомили в ХОВА, пише Ізюм Інформаційний.

На 2023 рік проведуть демонтажні роботи в адміністративній будівлі Ізюмської міської ради. А наступного вже планується виконати внутрішні оздоблювальні роботи та благоустрій.

«Також цього року зробимо покрівлю, встановимо вікна і виконаємо фасадні роботи. Пошкодження у будівлі доволі серйозні, адже все вигоріло, тому заново доведеться прокладати інженерні комунікації», – сказав виконроб Олександр Мелащенко.

Заступниця начальника Ізюмської РВА Світлана Швід розповіла, що протягом 2023 року на будівлю виділено 32 мільйони гривень.

«Капітальний ремонт будівлі сприятиме покращенню надання адмінпослуг жителям, адже всі необхідні структури будуть розташовуватися в одному місці. Тобто на цей рік передбачено роботи з усунення аварійності, облаштування покриття і перекриттів. Головне виконати ці роботи до погіршення погодних умов, щоб наступного року вже можна було працювати всередині», – додала заступниця начальника Ізюмської РВА Світлана Швід.

Адмінбудівлю в Ізюмі відновлюють завдяки фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету.

У Ізюмі відновлюють міськраду, за 136 млн. грн: фото У Ізюмі відновлюють міськраду, за 136 млн. грн: фото У Ізюмі відновлюють міськраду, за 136 млн. грн: фото У Ізюмі відновлюють міськраду, за 136 млн. грн: фото