У Ізюмі телефонні шахраї - грабують людей: обережними бути закликають в міськрадіМіська влада Ізюма попереджає громадян про новий спосіб обману, який використовують телефонні шахраї.

В останній час були зафіксовані випадки, коли невідомі особи телефонують ізюмчанам та представляються працівниками Ізюмської адміністрації та інших структур міста Ізюм. Про це повідомили в Ізюмській міській ТГ.

“Зловмисники намагаються викликати довіру у потенційних жертв, навіть використовуючи імена реальних посадових осіб з міста Ізюма. Вони пропонують купити будинок або квартиру громадян за високу ціну, але ставлять умову, що для угоди потрібно зробити оцінку майна та оплатити послуги за оцінку. Для цього вони скидають номер картки, на яку треба перерахувати гроші”, – пояснюють у міськраді.

Міська влада наголошує, що це – афера, і закликає громадян не піддаватися на провокації та не надавати ніяких особистих даних та реквізитів. Якщо ви отримали такий дзвінок, негайно повідомте про це в поліцію за номером 102.