У Ізюмі 300 жителів громади отримали сертифікати на нове житлоВідбулася конференція з нагоди 1-ї річниці впровадження програми «єВідновлення».

Про це повідомили в Ізюмській міській раді.

Начальник Ізюмської МВА Валерій МАРЧЕНКО розповів про те, що в місті Ізюмі вже 2000 мешканців отримали гроші на ремонт їхнього пошкодженого житла, а 300 жителів вже отримали сертифікати за їхнє зруйноване майно для купівлі нового житла.

Заступник начальника Ізюмської МВА Максим СТРЕЛЬНИК був нагороджений за ефективну роботу та професіоналізм Міністерською відзнакою.

“Ізюмська команда «єВідновлення» продовжує розглядати заяви на компенсацію та надавати інформаційно-розʼяснювальні послуги постраждалим ізюмчанам”, – сказано в повідомленні.