В Изюме мужчины издевались над родными женщинамиПротягом тижня Ізюмський міськрайонний суд Харківської області розглянув чотири адміністративні протоколи про адміністративні правопорушення, складених на жителів міста Ізюм, за вчинення домашнього насильства по відношенню до своїх близьких і рідних людей, і одне кримінальне провадження, про це повідомили в прес-службі суду.

За результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, визнані винними:

  • – двох чоловік в скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.
  • – двох чоловік в скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, (повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення зробив домашнє насильство), та притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді адміністративного арешту.

10 листопада 2020 року Ізюмський міськрайонний суд виніс вирок у справі за обвинуваченням до чоловіка і визнав його винним в скоєнні злочину, передбаченого статтею 126-1 Кримінального кодексу України (домашнє насильство по відношенню до колишньої дружини), призначивши покарання у вигляді позбавлення волі строком на 1 місяць 10 днів.

У всіх справах насильство було скоєно чоловіками по відношенню до жінок (бабусі, матері, дружини, колишньої дружини), що викликало у постраждалих страх за свою безпеку, призвело емоційну напруженість, і призвело до психологічних страждань.