В Ізюмі підключено до опалення 68 багатоквартирних будинківСтаном на 1 грудня 2022 року в Ізюмі підключено до опалення 68 багатоквартирних будинків, що становить більше 100% від запланованої кількості.

Цього показника нам вдалося досягти завдяки капітальному ремонту 7 багатоповерхівок по вулицям Київська, 45, 47, 51, і Некрасова, 72, 74, 76, 78, які були пошкоджені обстрілами з боку російських окупантів ще в березні місяці, а тепер вони відновлені і підключені до мережі централізованого теплопостачання, – повідомив мер Марченко В. В..

Наразі ремонтні роботи тривають і підрядні організації, які були залучені з Харкова, планують продовжити будівництво пошкоджених будинків по вул. Григорія Жуковського, 4, 10, та пр. Незалежності, 29, 47, 49.

Також поточні відновлювальні роботи осель ізюмчан проводять працівники КП “Благоустрій міста Ізюм” та волонтерські бригади, а більш ніж 2000 місцевих мешканців, які власними силами ремонтують свої будинки, отримали для цього наявні будівельні матеріали на міському складі гуманітарної допомоги.