Ціни у 2023 році на усі товари українського виробництва зростуть: харчі та іншеВ Україні з 1 червня зросли ціни на електрику.

Це майже подвійне зростання тарифу енергії. Проте для багатьох українців така ціна буде занадто дорогою.

Із-за зростання електроенергії в Україні ціни на продукти харчування зростуть на 3-7 відсотків. Таке подорожчання очікуються і на інші види товарів

Ціни в Україні зростатимуть майже кожного місяця: що з продуктів харчування подорожчає вже сьогодні, а що наступного місяця залежатиме лише від самого виробника. Також і через війну в Україні зростають ціни, зокрема і на продукти. Серед причин – значне подорожчання енергоносіїв, війскові дії.

Хліб, м’ясо, солодощі і навіть овочі: ціни на всі продукти підвищиться вже з цього місяця.

Харчова промисловість хоча і некритично залежить від енергоносіїв, але будь-яку нестабільність у країні ми вже звикли бачити на цінниках у магазинах та на ринках.

Нинішня ситуація – не виняток. Через інфляцію, здорожчання енергоносіїв вже подорожчали деякі категорії не продуктових товарів та харчів.

Здорожчають усі товари українського виробництва. Питання лише – наскільки?

І хоча ближче до осені зростання вартості продуктів харчування дещо сповільниться, до кінця року ціни все одно продовжать зростати.

Довідка: В Україні майже вдвічі зросли тарифи на електроенергію для населення. Згідно з постановою уряду, з 1 червня тариф на електрику піднято з 1,44 гривні за 1 кіловат-годину до 2,64 гривні за 1 кіловат-годину.