Переселенців перевірятимуть за місцем проживанняКабмін повернув перевірки місця проживання переселенців. Якщо людина не проживає за реєстрацією, її позбавлятимуть виплат ВПО.

Відповідне рішення закріплено постановою КМУ 14 жовтня. Передбачається, що Національна соцслужба перевірятиме фактичне місце проживання ВПО, які отримують допомогу.

Перевірка буде вибірковою, якщо під час проведення перевірки особи зі статусом ВПО не виявилося вдома, працівник Нацсоцслужби робить відповідний запис в акті і залишає внутрішньо переміщеній особі повідомлення про необхідність протягом десяти календарних днів прибути до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем перебування на обліку для проходження ідентифікації.  За такий же термін ВПО мають підтвердити своє місце проживання.

У разі коли внутрішньо переміщена особа протягом десяти календарних днів не прибула до органу соціального захисту населення, орган соціального захисту населення приймає рішення про припинення надання допомоги на проживання з наступного місяця.