Як, де та коли краще ловити ляща в липніЛипень, найспекотніший місяць літа, особливо в останні роки це відчувається гостріше.

Для мешканців водойм, сильне підвищення температури теж не залишається непоміченим, які в пошуках більш холодних місць і відповідно з кращим кисневим режимом, облюбовують затишні місця і з небажанням реагують на піднесені приманки і наживки.

Найбільш вдала ловля ляща в липні, буває в першій половині цього місяця, з другої ж половини, успішна ловля ляща носить вже чисто випадковий характер.

Вибір місця для ловлі.

Вибір місць для ловлі ляща в липні не так вже сильно різноманітний. У пошуках прохолодних місць, лящ намагається триматися на глибоких ямах, і рідко й на короткий час залишає їх під час годування.

Як, де та коли краще ловити ляща в липніЛовля ляща в липні, це перш за все вибір правильного місця:

– На великих річках це глибокі місця з невеликим плином, твердим піщаним або піщано-гальковим дном. Виявити такі місця найпростіше зі зміни напрямку русла річки, по зміні берегового рельєфу.

– На малих річках це відносно глибокі ями, вири серед водної рослинності, очерету, рогозу. На затінених ділянках водойми, ловля ляща в липні може бути успішною і на відносно невеликій глибині, поблизу водної рослинності.

Кращий час, для ловлі ляща, поза всякими сумнівами, це ранній ранок, гірше лящ ловиться ввечері, хоча бувають і винятки.