Как прошел праздник Первого звонка в ИзюмеВже другий рік поспіль в рамках освітньої реформи кожен навчальний заклад міста Ізюма самостійно вибирав формат проведення свята Першого дзвоника, відмовившись від тривалих урочистостей.

Перший день в навчальних закладах для 1-х та 11-х класів почався з урочистих лінійок, а для всіх інших школярів – з уроків. Про це повідомили в мерії.

У школах №4 та 12, гімназії №3 для учнів було влаштовано тематичні флешмоби, ігри на свіжому повітрі, квести, вікторини, театралізовані вистави, фотозоні і ін.

У гімназії №3 та ЗОШ № 4 для школярів початкової ланки навчальні заняття почалися з розважальних конкурсів та вікторин на тематичних локаціях, де вони змогли не тільки набратися позитивних емоцій, а й адаптуватися до шкільного життя в невимушеній дружній атмосфері.

Слід зазначити, що гімназія №3 в цьому році святкує своє 35-річчя. Тому з нагоди подвійного свята була облаштована спеціальна фотозона, де кожен бажаючий міг сфотографуватися.

У кожному навчальному закладі Ізюма були свої особливості проведення Дня знань.

Старт нового навчального року видався вдалим і цікавим.

Как прошел праздник Первого звонка в Изюме Как прошел праздник Первого звонка в Изюме Как прошел праздник Первого звонка в Изюме Как прошел праздник Первого звонка в Изюме Как прошел праздник Первого звонка в Изюме Как прошел праздник Первого звонка в Изюме