Нагадаємо, як було раніше – 2019 рік.

Как прошёл праздник Масленицы в Изюме

Автор фото: Олександр Рибалка

У 2019 році на масляний тиждень довелося і святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня, а тому свято на головній площі міста Ізюма було присвячене всій прекрасній половині людства.

Масляна 2019 – це проводи зими та радісне очікування весни, це народний святковий цикл, що зберігся у слов’ян з язичницьких часів.

На святкуванні народного гуляння були яскраві виступи народних та зразкових творчих колективів міста, частування смачними млинцями та варениками, цікаві конкурси, розваги та подарунки, а також святкова торгівля.

Кульмінацією свята стало традиційне спалювання опудала Масляної. 

Автор фото: Олександр Рибалка

Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото) Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото) Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото) Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото) Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото) Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото) Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото) Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото)Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото)Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото)Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото)Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото)Как прошёл праздник Масленицы в Изюме (фото)