Передать показатели счетчика в Нафтогаз – Инструкция
С 1 по 5 число ежемесячно все пользователи газа должны передавать показания газового счетчика. Это нужно делать, чтобы получать корректные начисления в будущих счетах за доставку и потребленный газ.
Информация актуальна для всех клиентов.
Акцентируем ваше внимание, что учет газа – обязательства и ответственность оператора ГРМ (облгазов). Работники именно этих компаний периодически приходят к Вам снимать данные счетчика, проверять состояние газового оборудования. Газоснабжающая компания «Нефтегаз Украины» так же осуществляет и собирает показания счетчиков.
Передать показания можно удобным способам:
На сайте в личном кабинете «Нефтегаз Украины»
Справочную информацию можно получить по телефонам:
- 066-300-2-888 (Vodafone),
- 098-300-2-888 (Kyivstar),
- 093-300-2-888 (Lifecell).
В платежке за распределение газа, указав первые пять цифр на черном фоне и две на красном.

Я весь день пытался дозвониться,абонент разговаривает ,а после не берут трубку,гудки есть,как можно дозвониться?
А що робити Харків’янам кому нарахували за весну «автоматични показники», та не приймают дійсни показники бо вони нижче нарахованих?! ХарківМіськГаз телефонів типа не має, отримати показники зі своїх джерел теж не має можливості бо вони вже не працюють (104.ua, 7104ua в Viber), та не робять перерахунки по показникам з my.gas.ua!…
Доброго дня Тетяна.
Ознайомтеся зі статею «Оплата за газ и распределение газа — консультация»
Вам повинні надати консультацію, якщо Ви зателефонуєте за цими номерами.
Також можемо Вам порадити ознайомитися з такою статею «Как произвести перерасчет за газ и доставку в случае разрушения жилья?» тисніть на посилання, та уважно ознайомтеся з матеріалом. Звертаємо Вашу увагу, що є статьї на Українській державній мові, оберайте як Вам зручніше.
Дякуємо.
Шо попало, лишь бы деньги не платить. Льготы по убд ощад не проплачивает. Жулики.
Бажано якось вирішити питання отримання населеням грошей по субсідіі.Розумію що клопоту у керівництва міста та району багато але найцініше це люди,хоч би хтось підійшов та подивився на те що коїться біля Ощадбанка кожного дня.Люди переважно похилого віку займають чергу ще з ночі і не факт що отримають,та ще Ощадбанк перестав записувати в електронну чергу,і на карти банку гроші теж не потрапляють.Хоч би хтось керівництва міста та пенсійного фонду пояснив би людям як отримати допомогу.