Як швидко позбутися мух у будинку: корисні порадиНабридливі мухи – сумна реальність літа. Вони хутко залітають в дім у пошуках їжі, а вигнати небажаних гостей стає геть не легко.

Мухи проникають у квартиру з вулиці з під’їзду або через вентиляційні отвори та розмножуються у її межах. Личинки комах нерідко потрапляють у будинки зі зіпсованими овочами та фруктами.

Мухи у квартирі: звідки вони беруться?

Особливо актуальною є проблема влітку, коли на вулиці спекотно і комахи активно розмножуються на органічному смітті. До речі, влітку мухи можуть обійтися без відвідування людських жител, але, потрапивши всередину, нерідко не можуть вилетіти з приміщення: через особливості сітківки очей вони не розрізняють скла.

Як швидко позбутися мух у домі?

1. Лавровий лист та цибуля. Розкладіть по кухні та інших кімнатах, де літають мухи, лавровий лист або цибулю. Вони будуть відлякувати цих непроханих гостей.

2. Оцет. В 1 літрі теплої води розчиніть 100 мл 9% оцту, змочіть губку в цьому розчині і протріть всі поверхні будинку. Особливо ретельно потрібно обробляти обробні дошки, кухонні стільниці, підвіконня і вікна – на них мухи сідають найчастіше.

3. Ефірні олії. М’ята, лаванда, евкаліпт, гвоздика і базилік – найбільш неприємні рослини для мух, а значить їх запах дратує комах. Купіть ефірні масла, в складі яких є перераховані вище рослини, налийте в пульверизатор воду і додайте кілька крапель олії. Потім цей розчин потрібно регулярно розпорошувати в кімнаті. Альтернативний варіант – купити аромалампу, тоді ефект буде більш тривалим.

Як швидко позбутися мух у будинку: корисні поради4. Використання пляшок-пасток. Такі пастки можуть допомогти знищити частину мух у вашому будинку. Візьміть пластикову пляшку об’ємом 1–2 літри. Виріжте верхню третину, переверніть її та вставте шийкою вниз пляшки. Закріпіть край скотчем або клеєм.

У пляшку налийте воду, змішану з невеликою кількістю цукру та ложкою оцту. Можна всередину замість цього покласти трохи старого варення.

Розмістіть у теплому місці та чекайте: мухи злетяться на запах, потраплять усередину та вилетіти вже не зможуть.

5. Пастка з оцтом і милом. Ще один варіант приманки для мух, який можна реалізувати навіть при мінімальному бюджеті. Вам потрібно взяти скляну банку, налити в неї 100 мл оцту і кілька крапель рідкого мила. Отриману рідину спінити і накрити банку прозорою плівкою. Потім на поверхні плівки необхідно зробити кілька отворів, в які зможуть залітати мухи, і поставити пастку вдома.