Як оформити закордонний паспорт у Ізюмі під час війни: куди звертатися, які документи потрібніЦіна закордонного паспорта в Україні у 2023 році встановлена урядом України та складає 856 гривень у разі оформлення протягом 20 робочих днів.

Виготовлення закордонного паспорта громадянина України у звичайному порядку коштуватиме 856 гривень. За таку вартість закордонний паспорт потрібно буде чекати 20 робочих днів. Про це повідомили в Державній міграційній службі. 

Прискорене виготовлення закордонного паспорта за 3-7 робочих днів коштує 1496 гривень.

В разі звернення до паспортного сервісу ДП “Документ”, до цих сум потрібно буде доплатити 540 гривень за сервісні послуги.

У місті Ізюмі отримати закордонний паспорт можно в ЦНАПі (Телефон для довідок: +38 (050) 305-96-81) або у підрозділі Державної міграційної служби (Телефон для довідок: +38 095-045-22-63). 

Зробити закордонний паспорт України для дітей.

Зробити закордонний паспорт України для дітей

Ціна закордонного паспорта для дитини становить 856 грн. при нетерміновому виготовленні та 1496 грн при терміновому виготовленні за 3-7 робочих днів. Тобто, ціна така сама, як і при оформленні документа для дорослого.

Закордонний паспорт на дитину можна оформити від народження. Такий документ чинний 4 роки. Якщо закордонний паспорт оформляється на дитину, якій вже виповнилося 16 років, документ діє 10 років.

Які документи потрібні для оформлення закордонного паспорта.

Для оформлення паспорта необхідно подати:

  • паспорт громадянина України (для людей, що молодші 14 років — свідоцтво про народження);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП);
  • заява-анкета (формується на місці);
  • якщо є — раніше видані закордонні паспорти або проїзні документи дитини (дійсні, недійсні, зокрема ті, що були видані на інше прізвище);
  • у разі втрати попереднього паспорта — заяву про це в довільній формі;
  • у разі викрадення попереднього закордонного паспорта в Україні — витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань (для цього потрібно звернутися до поліції) та заяву про втрату паспорта у довільній формі.
  • Довідка ВПО.

Діти, яким вже виповнилось 12 років, обов’язково мають бути присутні при подачі документів для оформлення закордонного паспорта. Батькам дітей, які ще не досягли цього віку, достатньо буде надати фото дитини у форматі 10х15.