Как избавится от муравьев, один раз и навсегда - советСмертельне зброя проти мурашки – це шкірка від банана. Для боротьби з шкідниками потрібні тільки шкірки.

Для боротьби з мурашками вибирайте найбільш стиглі плоди бананів. Різницею для готовності до використання будуть чорні крапки на шкірі. Саме таку шкіру вважають улюбленим ласощом мурашки і інші небажані гості нашого городу.

Що потрібно приготувати.

Нам знадобиться шкіра банану, півлітра води і борна кислота. Пакетик борної кислоти (10 г) розводимо у воді. Бажано зробити це саме в теплій воді. Кожура банана поміщається в pозчин на кілька годин. За цей час шкіра банану добре поживиться розчином.

Залишилося тільки розкласти шкірку під деревами, кущами, в теплиці – у всіх місцях, де блукають юрби мурахів. Невдовзі вони накинуться на ласощі.

Вони не помруть у той же час. Вони понесуть частування маткі, яку воно вб’є.

Причиною загибелі стане накопичення борної кислоти в організмі матки. Інші йдуть по шляху знищення робітничих мурів, але це нічого не дасть, потрібно знищити матку.

Чим же цей спосіб кращий за інші?

По-перше, кожна шкірка банана приверне тільки шкідників, корисним нacікомим вона не цікава. Використання ж хімікатів на городі подібно до використання атомної бомби у війні, яка знищує все живе навколо.

По-друге, шкірка, розкладаючись, стане корисною підгодівлею (яблуні чи груші в саду, томата чи перцю в теплиці).