Як отримати гроші від МОМ: де зареєструватися, чому мені відмовилиМіжнародна організація з міграції (МОМ) є частиною системи ООН як провідна міжурядова організація у сфері міграції. 

Онлайн-інтерфейс бенефіціара грошової допомоги МОМ – це онлайн-платформа, де особи в Україні, які зареєструвалися на отримання грошової допомоги в МОМ в Україні, можуть перевірити статус своєї заявки. Для цього перейдіть на вкладку Перевірити статус і дотримуйтесь інструкцій.

Якщо ви не зареєструвалися для отримання грошової допомоги від МОМ в одній із областей, де зараз працює МОМ, ваша інформація не відображатиметься на цій платформі.

Питання та відповіді:

МОМ розглядає вашу інформацію та відповідність вимогам для багатоцільової грошової допомоги (БГД) під час реєстрації. Якщо під час вашої наступної реєстрації Ви більше не маєте права на БГД, це буде тому, що ваша інформація зараз відрізняється від попередньої, або вимоги змінилися. Вимоги МОМ для надання грошової допомоги періодично переглядаються відповідно до ситуації в Україні та відповідно до інструкцій робочої групи з грошової допомоги.

Як отримати гроші від МОМ: де зареєструватися, чому мені відмовилиДля отримання грошової допомоги Вам необхідно зареєструватися в місцевих партнерських організаціях(пункті реєстрації МОМ, де проходить реєстрація нових заявників по програмі багатоцільової грошової допомоги . Після того, як Ви зареєструєтесь і надасте інформацію про себе і свою сім’ю, Ваші звернення будуть оцінені, щоб визначити, чи маєте Ви право на отримання багатоцільової грошової допомоги від МОМ.

Якщо ви зареєстровані в МОМ, організація надаємо лише одну виплату на три місяці. Якщо Ви отримали декілька платежів, вірогідно, ви зареєстровані в іншій організації. Перелік організацій, які надають грошову допомогу, можна переглянути на сайтах:

МОМ може розглядати (і оцінювати) тільки тих людей, які були зареєстровані, оскільки це перший крок процесу оцінки того, чи відповідає людина умовам програми, чи ні. Тому, щоб потрапити до списку на отримання грошової допомоги, вам потрібно спочатку зареєструватися. Після того, як ви зареєструвалися, МОМ може взяти вашу інформацію для оцінки. Після цього МОМ може перевірити, чи відповідає особа вимогам програми та чи отримувала вона допомогу від інших організацій протягом останніх 3 місяців. Таким чином, реєстрація не гарантує надання грошової допомоги, вона лише дозволяє перевірити, чи відповідає особа вимогам, оскільки, не всі мають право на отримання допомоги.

Перевірити статус на виплату грошової допомоги 6600 грн - онлайн або по телефонуЯкщо Ви вже отримували грошову допомогу від іншої організації протягом останніх трьох місяців, Ви не маєте права на подальше отримання грошової допомоги від МОМ. Це робиться для того, щоб невелика сума наявної підтримки могла бути надана для задоволення потреб якомога більшої кількості вразливих людей. МОМ проводить перехресну перевірку інформації з іншими організаціями, щоб переконатися, що ми не дублюємо допомогу людям, які вже отримали допомогу від інших організацій. Це дає змогу іншим людям, які її потребують, отримати цю допомогу.