Як отримати матеріальну допомогу 2200 грн у Харківській областіВиплати для мешканців Харківської області передбачила міжнародна громадська організація “Мартін-Клуб”.

У Харківській області поновили виплати грошової допомоги для постраждалих від війни осіб.

Грошову-підтримку надає громадська організація “Мартін-Клуб” у партнерстві з міжнародною організацією гуманітарної допомоги Mercy Corps за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку”, – поінформувала пресслужба Мінреінтеграції, пише Ізюм Інформаційний.

За даними чиновників, допомогу виплачують упродовж трьох місяців. Її розмір – 2200 грн на місяць на кожного члена сім’ї. Подавати заявку можуть люди, які не отримували грошової допомоги від інших благодійних організацій протягом останніх двох місяців.

Благодійна організація «Мартін-Клуб» розпочала свою роботу в Ізюмській міській територіальній громаді, головна мета підтримати ВПО в наслідок військової агресії окупантів. Матеріальна допомога буде надаватися особам, що перебувають у складних життєвих обставинах, максимальна  сума 6600 грн.

Записатися на реєстрацію можна за телефоном гарячої лінії: 0800334925. Гаряча лінія працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 17:00.

А також реєстрація на отримання матеріальної допомоги відбувається онлайн за посиланням.

Щоб отримати допомогу, необхідно надати таку інформацію:

  • індивідуальний податковий номер;
  • номер ID-карти або паспорта;
  • кількість членів домогосподарства;
  • фактичне місце проживання;
  • номер банківського рахунку.

Допомогу зараховуватимуть на банківський рахунок одного із членів сім’ї.