Как на реке, зимой, ловят рыбуВ основному, горе-рибалки, взимку ловлять рибу на річках області за допомогою ліскових сіток.

Тепла зима і відсутність льоду на водоймах не дозволяє завзятим рибакам в повному обсязі насолодитися ловом риби і отримати свою дозу адреналіну. Про це повідомили в організації.

При проведенні рибоохоронної роботи патруля в Зміївському районі Харківської області на річці Сіверський Донець біля села Геївка був спійманий недобросовісний рибалка.

16 лютого чоловік перебував на березі річки із забороненим знаряддям лову риби лісковою сіткою в сухому стані, чим порушив п.3.14 за що передбачена адміністративна відповідальність за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

На Рибака складено протокол та накладено штраф 170 грн.

Довідково: 14 лютого 2020 року під час проведення заходів з виявлення та запобігання торгівлі забороненими знаряддями лову інспекторами Харківського рибоохоронного патруля задокументовано три випадки реалізації заборонених знарядь лову.

Порушення зафіксовані на торговому майданчику “Барабашово”, що в м. Харків.

У громадян виявлено 10 од.заборонених знарядь лову. Загальна довжина ліскових сіток склала 940 метрів. Своїми діями особи порушили вимоги ст.52-1 Закону України «Про тваринний світ».